Ako funguje prenájom návlekov na stoličky

8 krokov, ako postupovať, keď si požičiavaš návleky (poťahy) na stoličky

Rezervácia

Návleky si rezervuj čím skôr. Vo vlastnom záujme si to nenechávaj na poslednú chvíľu. Najmä v mesiacoch máj až september sa totiž míňajú veľmi rýchlo. Napriek tomu robíme všetko preto, aby sme úspešne vybavili aj last minute objednávky. Rezervácia je bezplatná. Ak sa však u vás výrazne zmení počet hostí, hneď nás informuj. Iné nevesty to veľmi ocenia. A nám tvoja rezervácia naozaj pomôže pri plánovaní kapacít a ušetrí kopec stresu.

Návlek si vopred odskúšaj

Máme k dispozícii viacero typov návlekov na stoličky: vyššie, nižšie, oblúkové, hranaté, elastické, s opierkami na ruky… Ak je to možné, pošli nám fotku stoličky, zmeraj jej celkovú výšku od zeme až po vrch operadla. Zmeraj aj maximálnu šírku operadla chrbta. Pomôže aj webstránka hotela alebo reštaurácie, kde sa akcia bude konať. Skúšobný návlek na stoličku ti zapožičiame bezplatne – odovzdáme ho osobne u nás alebo zašleme poštou.

Doručenie

Návleky odovzdávame 1-2 dni pred akciou, prípadne podľa dohody. Môžeš si ich vyzdvihnúť u nás, alebo zašleme poštou na dobierku. Návleky pricestujú vyčistené, vyžehlené, upevnené na vešiakoch na zavesenie. Ak ich posielame poštou, rátaj prosím s tým, že v balíku sa môžu trochu pokrčiť, a to aj napriek tomu, že na prepravu používame veľké kartóny. Väčšinou to nie je nič dramatické, ale považujeme za potrebné na to upozorniť.

Vrátenie

Použité návleky je treba vrátiť hneď v najbližší pracovný deň po akcii, pokiaľ sa výslovne nedohodneme inak. Návleky sa vracajú použité, netreba ich čistiť. Za extrémne silné znečistenie si budeme účtovať príplatok 2,00 EUR za 1 ks. Bežné znečistenie od topánok, červeného vína, kávy, zákuskov a podobne je OK. Úplne zlé je, keď mokrý návlek vložíte do igelitového vreca a on si tam pekne splesnie. V tom prípade si žiaľ účtujeme štvornásobok jeho ceny za prenájom za každý zničený kus.

Poškodenie

Za stratený, roztrhaný, splesnetý alebo prepálený návlek si budeme účtovať štvornásobok jeho ceny za prenájom za 1 ks. Pokiaľ sa náhodou návlek rozpára niekde na boku, je to v poriadku, my si ho opravíme. Prosíme nepoužívať zatváracie špendlíky – zicherky! Zostávajú po nich vyťahané vlákna a návlek sa tým znehodnocuje.

Platba

Platba prebieha v hotovosti, pri vyzdvihnutí návlekov pred akciou. Platí sa celá suma naraz. Žiaľ, v súčasnosti nie je možná platba kartou. Kauciu ani zálohu nepožadujeme, veríme totiž, že naši zákazníci sú zodpovední a čestní. Pri zasielaní balíkom je platba na dobierku alebo vopred prevodom na účet.

Záleží nám na vás

Verte, že aj my chceme, aby v deň, na ktorom vám tak veľmi záleží, bolo všetko tip-top a bez stresu. Spolupracujeme preto už dlhodobo s odskúšanými a spoľahlivými čistiarňami. Ale všetci sme len ľudia a naozaj sa môže do balíka zatúlať aj nedokonale vyčistený návlek, prípadne s drobným poškodením. Pri odovzdávaní návlekov vám preto vždy do rezervy pribalíme bezplatne pár kusov navyše, aby sme pokryli situácie, keď niečo takéto nastane. Ak sa napriek tomu prihodí niečo, čo chcete reklamovať, ozvite sa nám a vyriešime to.

Pochváľte sa

Ak všetko dopadlo super, a vy sa chcete pochváliť, aký super žúr ste mali, napíšte nám o tom, pridajte zopár fotiek a pozdieľame to na našom Facebooku.